Warning: session_start(): open(/var/lib/php5/sess_08ab3152e306c205eebb8ce1e3e67d1f, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php on line 29 Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php:29) in /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php on line 29 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php:29) in /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php on line 29 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains/sensitive-team.com/www_root/index.php:29) in /domains/sensitive-team.com/www_root/auth.php on line 45 Česká a slovenská ESL opět pohromadě :: sEnsitive eSports
Vítejte na stránkách československého klanu sEnsitive eSports | www.sensitive-team.com | #sEnsitive.eSports @ QuakeNet

Turnaje a ligy

Česká a slovenská ESL opět pohromadě

autor: Giorgiu | datum: 17.10.2011 15:30 | Turnaje a ligy | Zobrazeno: 3391x
Česká a slovenská ESL opět pohromadě

V dnešních ranních hodinách přišla z webu Electronic Sports League poměrně dobrá novinka o spojení české a slovenské mutace světoznámé ligy. Spojením získá společná komunita mnohé, nejdůležitější je však příslib ESL Pro Series.

Téměř pět let byla česko-slovenská komunita na ESL rozdělena mezi dvě různé jazykové mutace, oproti ESL Benelux, Alpen, nebo třeba Nordic jsme proto měli velice oslabenou hráčskou základnu a s tím i zhoršenou podporu, chyběla nám především ESL Pro Series, dotovaná liga, která na ostatních portálech ESL patří k nejprestižnějším. Jako menší bonus je pak oznámení dvojnásobného počtu slotů pro Intel Extreme Masters pro CZ-SK ESL.

gateway ent.

Nyní do hry vstupuje nový partner, společnost Gateway Entertainment, která spojení zaštiťuje a kromě zmíněné EPS slibuje zavedení české televize ESL TV, ESL shop s výhodnými cenami partnerů ESL. Od Gateway Entertainment bylo vypuštěno následující prohlášení:

"Pro tuto chvíli bych chtěl poděkovat všem partnerům, administrátorům a hráčům za jejich podporu a především za jejich trpělivost. Od této chvíle se z ESL stává zcela nový herní a komunitní portál a já pevně věřím, že těm co váhají dokážeme, že na ESL je proč a o co hrát."

Vít "N1kkatzu" Hejda
Držitel Licence

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.


Nick: *
Text:
Antispam: = *
Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_08ab3152e306c205eebb8ce1e3e67d1f, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0