Vítejte na stránkách československého klanu sEnsitive eSports | www.sensitive-team.com | #sEnsitive.eSports @ QuakeNet

Turnaje a ligy

Česká a slovenská ESL opět pohromadě

autor: Giorgiu | datum: 17.10.2011 15:30 | Turnaje a ligy | Zobrazeno: 3145x
Česká a slovenská ESL opět pohromadě

V dnešních ranních hodinách přišla z webu Electronic Sports League poměrně dobrá novinka o spojení české a slovenské mutace světoznámé ligy. Spojením získá společná komunita mnohé, nejdůležitější je však příslib ESL Pro Series.

Téměř pět let byla česko-slovenská komunita na ESL rozdělena mezi dvě různé jazykové mutace, oproti ESL Benelux, Alpen, nebo třeba Nordic jsme proto měli velice oslabenou hráčskou základnu a s tím i zhoršenou podporu, chyběla nám především ESL Pro Series, dotovaná liga, která na ostatních portálech ESL patří k nejprestižnějším. Jako menší bonus je pak oznámení dvojnásobného počtu slotů pro Intel Extreme Masters pro CZ-SK ESL.

gateway ent.

Nyní do hry vstupuje nový partner, společnost Gateway Entertainment, která spojení zaštiťuje a kromě zmíněné EPS slibuje zavedení české televize ESL TV, ESL shop s výhodnými cenami partnerů ESL. Od Gateway Entertainment bylo vypuštěno následující prohlášení:

"Pro tuto chvíli bych chtěl poděkovat všem partnerům, administrátorům a hráčům za jejich podporu a především za jejich trpělivost. Od této chvíle se z ESL stává zcela nový herní a komunitní portál a já pevně věřím, že těm co váhají dokážeme, že na ESL je proč a o co hrát."

Vít "N1kkatzu" Hejda
Držitel Licence

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.


Nick: *
Text:
Antispam: = *